0تا100 لاستیک ماشین: لاستیک فرسوده، لاستیک سایی، شیارهای لاستیک، لاستیک تیوبلس و

انتخاب لاستیک مناسب از مهمترین نکاتی است که رانندهها به عنوان یک دغدغه از آن یاد میکنند و لاستیکها در دسته تجهیزات اصلی خودرو قرار دارند و کیفیت آنها باعث میشود که تردد خودرو ایمن باشد. چند مورد از نکاتی را یادآور شدیم که به شما کمک میکند تا زمان بیشتری از لاستیک استفاده کنید. پس بررسی منظم عمق آج به شما کمک میکند تا شرایط سلامت فنی خودرو خود را بسنجید. البته یکی از آن دلایل مشکلات فنی خودرو است. درست است که فرسوده شدن لاستیکها بهخاطر استفادهی مداوم، عمق آج را کم میکند؛ اما گاهی سایش نامنظم آج به دلایل مختلف دیگری اتفاق میافتد که باعث میشود شما زودتر از حد لازم لاستیک خودرو خود را تعویض کنید. در لا به لای طرح آج در قسمتهای فرو رفته، برآمدگیهایی پل مانند میبینیم که از سطح آج پایینتر است و وقتی که سطح آج با این شاخص های سایش هم سطح شوند، زمان تعویض لاستیک فرا رسیده است.

در واقع اگر در داخل لاستیک خودرو مشکلاتی مانند فرو رفتگی یا برآمدگی وجود داشته باشد می تواند منجر به لرزش خودرو شود. اگر برای خودروی خود از لاستیک اسپرت با فاق خیلی کوتاه استفاده کنید لرزش و تکان های ناشی از دست اندازها به بدنه و سرنشینان منتقل میشود و در نتیجه باعث افزایش آسیب دیدگی جلوبندی ماشین میشود. سعی کنید از پاک کنندهای استفاده کنید که برای تمام لاستیکها مناسب باشد. از دیگر دلایل میتوان به تمام شدن طول عمر لاستیک و آسیبهای خارجی شاره کرد، البته ما در ادامه به طور مفصل به آنها میپردازیم تا شما جواب تمام سؤالهای خود را پیدا کنید. براساس تجربیات این افراد، تایرهای رادیال به دلیل ساختار قدرتمندی که دارند 40 تا 60 درصد، از طول عمر بیشتری نسبت به تایرهای بایاس برخودار هستند. بریدگی یا خراش یکی دیگر از انواع آسیب به لاستیک است که دلیل عوامل خارجی مثل وجود خرده شیشه در جاده اتفاق میفتد و باعث پنچری یا سایش لاستیک میشود. این مشکل به دلیل ضعیف شدن سطح بیرونی لاستیک اتفاق میافتد و باعث تورم و بالا آمدن آن قسمت ضعیف شده میشود. ترمز گرفتن در چنین شرایطی باعث میشود خودرو شما به سمت لاستیک آسیبدیده منحرف شود و چپ کنید.

یکی از تکنیک های بسیار مهمی که به شما کمک می کند تا بتواند از طریق آن اقدام به تمیز کردن لاستیک های خودرو خود کرده و زیبایی فوق العاده ای به آن بدهید، استفاده از واکس لاستیک است. وقتی ترکیب به دست آمد، ( سرکه تنها یا سرکه به اضافهی جوش شیرین) به کمک وسیلهای مثل مسواک از کار افتاده، مقداری از محلول را برداشته و بر روی آلودگیها بکشید تا محلول پاک کننده به خوبی آلودگیها را از بین ببرد. در این مطلب ما به شما کمک میکنیم تا از سلامتی لاستیک ماشینتان مطمئن شوید و بدانید چه زمانی نیاز به تعویض لاستیکها هست. در این مطلب از رینگو به انواع آسیب لاستیک پرداختیم و در مورد راههای تشخیص این آسیبها گفتیم. ساختار سیمهای تقویت کننده لاستیک شعاعی است. در واقع عملکرد اجزای مختلف خودرو کاملا به هم وابسته است و خرید یک قطعه یدکی بی کیفیت عملا موجب اختلال در عملکرد صحیح سایر بخش ها و در نتیجه خرابی آنها می شود. خریداران گرامی توصیه می کنیم جهت عدم خرید لاستیک های تاریخ مصرف گذشته و یا کارکرده حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایند.

قیمت به روز لاستیک، امکان مقایسه انواع لاستیک خودرو و قابلیت خرید راحت اینترنتی در یدک لند در دسترس شماست. به جای بیان مقدار مطلق عرض لاستیک از نسبت تصویر استفاده میشود، استفاده از این نسبت برای مقایسه اندازه پروفیل لاستیکهای مختلف آسانتر است. همچنین در صورتی که در این زمینه یعنی این که چگونه جرم لاستیک ماشین لباسشویی را از بین ببریم پرسشی برای شما وجود داشت، میتوانید با برقراری تماس با مراکز تعمیرات و سرویس لوازم خانگی، مشکل خود در این زمینه را حل کنید. شاخصه های ویژه مجموعه خود را بیان نمایید. معمولا لاستیک های جلویی سریعتر از لاستیک های عقب سابیده می شوند زیرا وظیفه چرخش خودرو را بر عهده دارند. عوامل مختلفی میتواند به لاستیک خودرو شما آسیب بزند. در غیر این صورت به دیفرانسیل ماشین شما صدمه وارد می کند. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. اگر موارد ذکر شده وجود نداشت میتوانید به مسیر خود ادامه دهید. برندهای مختلفی در لاستیک ایرانی و خارجی وجود دارد، ولی مهم این است که وقتی مشتری وارد فروشگاه می شود نهایت رضایت را از مجموعه داشته باشد، به طور کلی، در زمینه خدمات و همچنین برندی که به مشتریان معرفی می کنیم، از خدمات ما راضی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید