پس با ما همراه باشید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید لاستیک خودرو در اختیار شما قرار دهد. تمامی موارد گفته شده در این مطلب بر روی قیمت لاستیک خودرو موثر می باشد. استفاده از لیمو ترش نیز به علت اسیدی بودن میتواند در تمیز کردن لاستیک دور ماشین لباسشویی موثر باشد. سیستم های کنترل چرخ و کنترل پایداری خودرو در هنگام فرسوده بودن آن ها کمتر کارایی دارند. ولـــی در نهایت، این شرکت گام به گام با غلبه بر مشکلات موفقیت های بسیاری در بازار داخلی و خارجی به دست آورد. شرکت کُنتینیتال در سایر زمینه ها مانند تولید تسمه فعال است به طوری که تسمه کُنتینیتال یکی از تسمه های با کیفیت در بازار می باشد . نشانگرهای پوسیدگی، برجستگی هایی هستند که در آج های اصلی شیارها قرار گرفته است. برجستگی و بادکردگی غیر عادی لاستیک: بادکردگی غیر عادی و یا برجستگی قابل توجه یک علامت هشدار دهنده از سطح بیرونی ضعیف تایر ماشین است.

اگر برجستگی تایر از برجستگی روی سکه کمتر باشد ، به این معنی است که زمان تعویض لاستیک ماشین فرارسیده است و آنها را در اسرع وقت جایگزین کنید. بعنوان مثال میتوان از یک سکه ۱۰۰ تومانی استفاده کرد. عمق گل تایر: یک سکه را مقابل گل تایر قرار دهید . یک روش بهتر برای اندازهگیری عمر بالقوه لاستیک و مقایسه طول عمر موردانتظار لاستیکهای مختلف بررسی وارانتی آج لاستیک است. لاستیکهای فرسوده در حال حرکت و روی سطوح مرطوب چسبندگی کمتری دارند، به این معنی که در هوای بارانی دچار لغزش می شوند و در نتیجه فاصله ترمز نیز زیاد می شود. یک دلیل خیلی مهم برای کم کردن باد لاستیک های خودرو ها در فصل تابستان و گرما اثر بسیار زیاد گرما روی لاستیک ها است. عدد ۲۰ نشان دهنده اندازه رینگ خودرو می باشد برای مثال اندازه رینگ ماشین های شرکت پژو فرانسه همگی ۱۴ می باشد. ارتعاش: اگر هنگام رانندگی اتوماتیک لرزش خود را به طور قابل توجهی تشخیص دهید، این امر می تواند مسائلی را در حال حاضر و خطرات احتمالی در جاده ها نشان دهد. در حال حاضر ۴ نوع آج در بین لاستیکها رایج است. در سال ۲۰۱۷ میلادی ، نام تایر و لاستیک بریج استون BRIDGESTONE در رتبه اول فهرست برترین تایرهای جهان قرار گرفت .

تایر و لاستیک گودیر دارای طیف گسترده ای از محصولات از تایرهای موتور سیکلت، تجهیزات کشاورزی، کامیون های سبک، کامیون های تجاری، اتومبیل ها، اتومبیل های مسابقه ای و SUV ها است. براساس تجربیات این افراد، تایرهای رادیال به دلیل ساختار قدرتمندی که دارند 40 تا 60 درصد، از طول عمر بیشتری نسبت به تایرهای بایاس برخودار هستند. لاستیک های مختلف، عمر متفاوتی دارند. لاستیک های اسپرت زیبایی بیشتری به خودرو می بخشند و با توجه به سبک بودن می توانند موجب کاهش مصرف سوخت نیز شود. در صورت داشتن ترک، بریدگی، برآمدگی، سوراخ در سطح لاستیک یا هرگونه آسیب یا نقص دیگری که باعث نا امن بودن آن می شود، باید سریعا تعویض شوند. اول از همه، بیایید باید بدانیم کی زمان تعویض لاستیک های ماشین فرا رسیده است؟ وقتی به قصد خرید لاستیک جدید برای خودروتان به بازار می روید ، ممکن است مانند بسیاری از افراد دچار اشتباه بشوید زیرا سوالات زیادی در ذهن آنها مطرح می شود مانند : آیا باید لاستیک های تمام فصل یا زمستان/برف را خریداری کنم؟ اگر شما هم جزو افرادی هستید که یک خودرو عمومی مانند تاکسی دارید، میتوانید از این لاستیکها استفاده کرده و یک جفت تایر به صرفه را خریداری کنید.

لاستیک های دانلوپ تایرز (DUNLOP) همواره استانداردهای بسیاری از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه خودرو مانند آلفا رومئو، بنز AMG ، آئودی، بنتلی، بی ام وی BMW ، جگوار، لکسوس، مرسدس بنز، پورشه، کرایسلر، تویوتا، میتسوبیشی، هوندا، سوزوکی، نیسان، ایسوو، هیوندا ، کیـا و مزدا را رعایت می کند. علاوه بر این، شما همچنین نیاز به یک مکانیک برای چک کردن لاستیک های خود را به طور منظم برای تشخیص هر گونه نشانه های آسیب و … کُنتینیتال علاوه بر تولید تایر و لاستیک ، یکی از پیشگامان تامین کننده قطعات الکترونیک خودرو ، ایمنی خودرو، سیستم ترمز وسایل نقلیه می باشد. اما این بدین معنی نیست که تایر و لاستیک پریلی PIRELLI کیفیت مناسبی برای خودروهای سدان و شاسی بلند ندارد ، بلکه شما می توانید یک تایر PIRELLI را برای SUV یا سدان خود بخرید زیرا تایر و لاستیک پریلی علاوه بر کیفیت بالا قیمت زیادی ندارند. بهترین کاری که برای جلوگیری از بروز این مشکل پیشنهاد میشود این میباشد پس از اتمام کار ماشین، بلافاصله درب آن را نبندید، بلکه اجازه دهید تا حد امکان رطوبت درون ماشین از بین برود.

دیدگاهتان را بنویسید