را از بهترین برندهای دنیا گرد هم آورده ایم

اگر قصد ندارید لاستیک خودروی خود را در آینده ای نزدیک تعویض کنید، ممکن است بخواهید لاستیک های آن نیز از محافظت در برابر گرد و غبار و آهک جلوگیری کنند. در صورتی که از لاستیک خودرو خوب محافظت شود در هزینه های فرد نیز برای تعویض لاستیک صرفه جویی می شود. از آنجا که این یک اتفاق نسبتاً رایج است ، سازندگان خودرو سعی کرده اند روند تعویض لاستیک را به گونه ای انجام دهند که تقریباً هرکسی می تواند انجام دهد. آنها را کاملاً سفت نکنید بسیار مهم است که مهره های چرخ خود را به گونه ای یکسان محکم کنید که لاستیک را یکنواخت نگه دارد. مهره های چرخ را همه در یک نقطه امن نگه دارید ، زیرا برای محکم کردن لاستیک زاپاس به آنها نیاز دارید، پس مهم است که گم نشوند . کثیف کردن لایستک های خودرو میتواند به راحتی ظاهر ماشین را بد جلوه دهد مراقبت از خودرو برای افراد زیادی مهم است و این افراد حاضرند هزینه های زیادی بابت آن پرداخت کنند. گام بعدی در انتخاب لاستیک توجه به نوع تکنولوژی تولیدی آن است. اما در انتخاب لاستیک مناسب باید نوع خودرو خود و گزینه های موجود در بازار متناسب با آن را نیز مد نظر قرار دهید.

ایران از جمله کشور هایی است که صنعت لاستیک سازی در آن ریشه دار محسوب می شود و برندهای تایر متعددی در کشور وجود دارند، از جمله: بارز، کویر تایر، یزد تایر، ایران تایر، گلدستون و دنا. شرکت های لاستیک سازی دیگر نظیر دانلوپ، یوکوهاما و گودیر هم شرکت های شناخته شده ای به حساب می آیند. اگر وسیله نقلیه شما دارای روکش چرخ است (همچنین به عنوان hubcap شناخته می شود) ، آن را در بیاورید. لاستیک خود را محکم بگیرید و آن را مستقیماً به سمت بدن خود بکشید.تا لاستیک پنچر از جای خود دربیاید حال آماده شوید برای جایگزین کردن لاستیک زاپاس. اگر تصمیم به خرید لاستیک برای ماشین خود گرفتهاید در جای درستی قرار دارید. اگر کنار جاده هستید ، تا آنجا که ممکن است کنار بروید. جک را پایین بیاورید تا تایر روی زمین مستقر گردد. ارتفاع لاستیک که همان اندازه رینگ تا زمین می باشد در بالا با عدد ۳۵ نمایش داده شده است. ترکیب این مواد در کنار هم باعث می شود تا شما بتوانید در محیط منزل اقدام به ساخت واکس لاستیک کرده و از طریق آن لاستیک های خود را براق و سیاه کرده و زیبایی شگفت انگیزی به آن بدهید.

به دلیل مسائلی مانند گمرکی و هزینه ارز، ممکن است قیمت با کیفیت ترین لاستیک خارجی دارای کیفیت پایین، از نمونه داخلی و باکیفیت آن بالاتر شود و پایین بودن قیمت نمونه داخلی در مقایسه با تولید خارجی، به معنای کیفیت پایین آن نخواهد بود. تیم دکتر خودرو با چندین سال سابقه فنی خدمات ماشین در زمینه تایر و لاستیک و تعویض و فروش بهترین برندهای لاستیک موجود ایرانی و خارجی کار در فضای اینترنت را از سال 94 آغاز کرد. به طور کلی باید گفت کیفیت لاستیک های خارجی نظیر میشلن، رودستون و هانکوک نسبت به لاستیک های ایرانی بالاتر است چرا که تکنولوژی ساخت تولید لاستیک در ایران چندان جدید نیست، اما این تایرها قیمت بالاتری نیز دارند. در حین رانندگی، بخش جانبی تایرها به طور منظم در حال واکنش دادن به سطح آسفالت هستند که باعث تولید گرما میشود. به همین دلیل در هنگام خرید تایر وارداتی، مهمترین نکته توجه به تاریخ تولید آن بوده که در بخش علائم درج شده در دیواره لاستیک به آن اشاره کردیم.

در لاستیک های تیوبلس بخش داخلی با لایه ای از بوتیل عایق بندی می شود که مانع از عبور هوای داخل تایر به بیرون می شود. قانون کلی این صنعت این است که لاستیک خودروی سه چهارم رانندگان، حداقل تا مسافتی که در ضمانتنامه عمر آج درج شده است دوام بیاورد. سفت کردن خود را با همان ترتیب افزایشی ادامه دهید تا دیگر تکان نخورند. با شروع سفت کردن مهره ها ، تایر در جای خود ثابت می ماند. مهره های چرخ را روی پیچ ها قرار دهید و با دست سفت کنید تا لاستیک زاپاس در جای خود محکم باقی بماند. زاپاس را تا آنجا که ممکن است به فاصله بین دو محور برسانید و با تنظیم کردن جای پیچ ها با پچ های چرخ لاستیک را جا بزنید. زمین باید محکم ، صاف و یکنواخت باشد تا ماشین شما نتواند غلت بزند یا جک در زمین فرو برود. این فرآیند را با هر مهره دگر چرخ نیز تکرار کنید ، مطمئن شوید که هر کدام به اندازه کافی شل هستند تا با دست بچرخند. میزان عمر آج لاستیک نشان دهنده این است که کدام لاستیک ایرانی بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید