دانستنی هایی بسیار مفید در مورد لاستیک اتومبیل – اخبار خودرو

همچنین اگر به صورت اصولی اقدام به مراقبت از لاستیک های خود کنید، این مسئله باعث افزایش طول عمر لاستیک ها شده و درصد فرسوده شدن آن ها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. در واقع روغن زیتون به شما این امکان را می دهد تا بتوانید درخشندگی فوق العاده ای به لاستیک های خودرو خود داده و این بخش از خودرو خود را زیبا تر و خاص تر از همیشه کنید . با توجه به این که این لاستیک، برای جلوگیری از خروج آب در هنگامی که ماشین روشن است قرار داده شده است، طبیعی است که پس از پایان یافتن کار دستگاه، شاهد تر بودن این قسمت باشیم. هنگامی که میخواهید تیغههای برفپاککن را تعویض کنید، مراقب قسمتهای لاستیکی و بخش فلزی تیغه باشید، چرا که با کمی بیدقتی این دو بخش دچار آسیب میشود و تیغه کاملا نو نیز چسبندگی خود را به سطح شیشه از دست میدهد.تایر خودرو از اجزای مختلفی تشکیل شده است که وجود هر یک برای عملکرد صحیح و ایمن آن حیاتی است. فروشگاه اینترنتی Cari4 از توزیع کنندگان برتر لوازم یدکی ماشین آلات سبک و سنگین در سطح کشور میباشد و با کادری مجرب از متخصصان تمامی محصولات لوازم یدکی خودرو را از لحاظ اصالت و کیفیت تضمین کرده و پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان در سطح کشور است.

لاستیک چهار فصل با کیفیت بالاتر سواری آرامتری را ارائه می دهند زیرا برای عملکرد دقیق طراحی شده اند. برای این شاخص چهار میزان مشخص AA و A و B و C تعیین شده است که بهتر است لاستیک شما از میزان A آن برخوردار باشد. همچنین باتری خودرو اصولا بین سه تا چهار سال عمر مفید دارد و در صورت گذر از این مدتزمان ممکن است با مشکل مواجه شود؛ بنابراین لازم است سلامت باتری را مد نظر قرار دهید. به همین دلیل سه شعبه افتتاح کردیم، چون یک شعبه به تنهایی پاسخگوی نیازهای مشتریان نبود. متاسفانه در بین عموم شایع شده است که در روزهای سرد بعد از استارتزدن، موتور باید چند دقیقه به صورت درجا کار کند تا گرم شود. بهترین روش برای گرمکردن موتور این است که بعد از استارت باید آرام آرام شروع به حرکت کرده و از فشارهای ناگهانی روی پدال گاز بپرهیزید، بعد از چند دقیقه حرکت با دنده سنگین و عادیشدن وضع موتور میتوانید سرعت خود را افزایش دهید؛ با این روش اولا از اتلاف سوخت و آلودگی بیدلیل هوا جلوگیری میکنید، ثانیا انتقال دما در بخشهای مختلف موتور بهتر انجام میپذیرد و ثالثا گیربکس و سیستم انتقال نیرو نیز توأمان با موتور بتدریج گرم و آماده استفاده میشود.

طراحی لاستیک های زمستانی به نحویست که عملکرد خوبی را در شرایط یخبندان و برفی از خود نشان میدهند. S نیز نشان از تناسب استفاده از لاستیک در شرایط برفی و گِلی دارد. حداکثر سرعتی که لاستیک میتواند تحمل کند، با یک حرف از A تا Z بیان میشود.برای مثال روی جداره تایر خودروی پراید، نماد H برای سرعت درج شده که نشان می­دهد هنگامی که تایر دارای فشار بار و بارگذاری مناسب است، حداکثر توان حرکت ۲۱۰کیلومتر در ساعت را داراست. راههای مقابله با آلوده شدن لاستیک ماشین لباسشویی، تمیز کردن آن و اینکه از چه پاک کنندهای استفاده شود، در این مقاله مورد ارزیابی قرار میگیرد تا در صورتی که با این مشکل مواجه هستید، برای حل شدن آن اقدامات لازمه را به عمل بیاورید. به چه علت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی جرم میگیرد؟ اما این که چطور لاستیک ماشین لباسشویی را تمیز کنیم ، موردی است که به شکل کلی به آن پرداخته میشود. در این مرحله هنوز خبری از الگوهای آج لاستیک نیست و خروجی دستگاه تولید لاستیک را «تایر سبز» مینامند.

در مرحلهی بعد تایر را به دستگاه پرداخت میفرستند تا در آنجا طی عملیات حرارتی الگوهای آج ایجاد و نوشتهها و اعداد روی تایر حک شود. تمام این اجزا درون دستگاه تولید تایر روی یکدیگر مونتاژ میشوند. میزان این شاخص با AA ،A ،B و یا C مشخص می شود کـه AA یعنی بالاترین درجه و C یعنی پایینترین درجه. رانندگی با این لاستیکها در شرایط تگرگ، یخ مرطوب، انجماد و زمستان شدید بسیار مطلوب اسـت. آمیزه کاری مرحله ای است که در آن با بدست آوردن بهترین فرمولاسیون برای ترکیب کردن چند نوع ماده مختلف با لاستیک انتخابی ، برای رسیدن به پارامتر هایی مانند خواص دلخواه، ولکانش بهتر و راحت تر، روش شکل دهی مناسب تر و رسیدن به قیمتی معقول تر، این مواد با لاستیک مخلوط شده و آمیزه لاستیکی آماده فرآیند می شود. به همین منظور رعایت چند توصیه ضروری که در ادامه میخوانید، شما را از خطرات احتمالی در آینده دور و سلامت خودرو و سرنشینان آن را تضمین میکند. استفاده کنید. همچنین شاخصه بعدی روغن، میزان کیفیت آن است که با حروفی مثل SN، SL، SM و… شناسایی میشود که البته هر نوع روغن، بسته به فناوری پیشرانه خودرو استفاده میشود. ولی در حال حاضر، برند بارز و کویرتایر تا سایز رینگ 20 یعنی ماشین هایی مانند سانتافه لکسوز بنز و بی ام دبلیو را نیز تولید می کنند که شاید به لحاظ کیفیت با لاستیک های خارجی برابر نباشند ولی امیدوارم به زودی با آنها هم سطح شوند.

دیدگاهتان را بنویسید