بهترین اسپری تمیز و براق کننده لاستیک ماشین با تخفیف 50%- لیموتاپ

پهنای لاستیک در تصویر مشخص شده، ۲۱۵ میلی متر اسـت. مثلاً شماره ۶۰ کـه در تصویر مشاهده می شود، بیانگر فاق لاستیک اسـت بـه اندازه ۶۰ درصد پهنای آن، یعنی درحدود ۱۲۹ میلی متر اسـت. یک تایر با عبارت ۲۰۵/۷۵-R15 بخش ارتفاعی دارد که ۷۵ درصد ۸٫۰۷۰ اینچ است. نسبت ترکیب ضد یخ با آب رادیاتور (ترجیحا آب مقطر و فاقد املاح) بسته به دمای هوا روی قوطی حاوی ضد یخ درج شده است، اما بهطور کلی برای آب و هوای ایران معمولا ترکیب ٢۵ تا ۵٠ درصد ضد یخ با آب رادیاتور کافی خواهد بود. اگر از آن دسته افرادی هستید که برای خودرو خودتان تمایل به خرید با کیفیت ترین لاستیک ماشین خارجی دارید، بهتر است پیش از خرید، بهترین برندهای تایر خارجی با کیفیت را بشناسید. تایرها ساختاری لایهای دارند که در تصویر زیر بهخوبی به نمایش درآمدهاند. متاسفانه این صداقت در زمان فروش به مشتریان وجود ندارد و بدون اطلاع به مشتری و با همان قیمت لاستیک تازه تولید شده به مشتری از همه جا بیخبر فروخته می شود. از این رو شما با خرید تایر باکیفیت با خیال راحتری در جادهها حرکت میکنید. حرکت عمودی و باز و بسته شدن دریچه قیف تغذیه به وسیله فشار هوا صورت می گیرد.

«سعی کنید قبل از سوار شدن به خودرو نگاهی سطحی به تایرهای خودروی خود بیاندازید تا در صورت بروز مشکل قبل از حرکت کردن آن را برطرف کنید. سیستم تعلیق، سیستم ترمز و سیستم فرمان میتواند در صورت بروز مشکل روی کیفیت تایرها تاثیرات نامطلوب بگذارند. این نکته میتواند بر اقتصاد شما نیز تاثیر بگذارد. تایری که کیفیت بالاتری دارد، قیمت گرانتری نیز دارد. بعضا تایر گرانتر دو برابر بیشتر از تایر ارزانتر کارایی دارد. معمولا تایرهای گرانتر کارایی و دوام بیشتری نسبت به تایرهای ارزانتر دارند. این عدد نشاندهنده فاق لاستیک نسبت به پهنای آن است. برای یافتن پاسخ این سوالات بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. آج یک نکته مهم در انتخاب لاستیکهایی است که به بهترین وجه نیازهای رانندگی شما را برآورده می کند، برای مثال انتخاب لاستیک زمستانی برای شرایط یخبندان و یا لاستیکهای تابستانی با آج باریکتر که برای رانندگی در شرایط جادهای خشک مناسب است. برخی از دلایل اصلی پوسیدگی خشک فشار کم تایرها ، عدم حرکت کافی وسیله نقلیه و درجه حرارت بالا است. وقتی لاستیک روی آسفالت و زمین داغ حرکت میکند، این دما را به طور مستقیم به هوای داخل تایر منتقل میکند و به علت فضای کم داخل تایر، این هوا خیلی زود فشار زیادی پیدا میکند.

بالانس نبودن چرخ ها علاوه بر وارد کردن صدمه به لاستیک ها به سیستم تعلیق و جلوبندی ماشین نیز صدمه وارد می کند. علاوه بر این، بدون وجود لاستیک ماشین، امکان ترمزگیری، افزایش سرعت، حرکت در مسیرهای مختلف، حرکت در شرایط آب و هوایی متفاوت و همچنین حفظ سلامت قطعات مختلف که در سطح زیر خودرو قرار دارند وجود نخواهد داشت. گاهی اوقات علاوه بر دوده از پرکنندههای غیر دودهای نظیر کربنات کلسیم یا کائولن نیز استفاده میشود. لیست بیستی های گرامی توجه داشته باشید که برای خرید لاستیک خودرو می توان بر خلاف تهیه قطعات یدکی اتومبیل ها که حتما باید با قطعه قبلی خود در تشابه کامل قرار داشته باشند از مدل های دیگری نیز استفاده کرد البته به شرط اینکه بدانید در بازار به دنبال چه نوع لاستیکی برای انداختن در زیر چرخ های وسیله نقلیه خود هستید! تایرهای زمستانی با توجه به نرمی خاصی که دارند در روزهای گرم سال کاریی اصلی خود را از دست میدهند و شما به هیچ وجه نباید از اینگونه تایرها در روزهای گرم سال هم چون تابستان، استفاده کنید.

در این مطلب به معرفی انواع تایر خودرو بر حسب سایز و نوع استفاده و روش نگهداری صحیح از تایر پرداخته و شیوه انتخاب لاستیک مناسب و راه های ثبت نام و خرید لاستیک دولتی و آزاد با قیمت مناسب را شرح می دهیم. با کمی هزینه شما میتوانید تغییر زیادی در ظاهر لاسیتک خود ببینید و تفاوت قابل توجه در در ظاهر قبل و بعد از استفاده از اسپری در لاستیک شما می شوند. چون شما از قبل شناختی از کارایی آنها ندارید. استفاده از تایرهایی که نام تجاری آنها شناخته شده نیست ریسک بالایی است. تایر بارز در بازار لاستیک ایران از کیفیت و تکنولوژی بسیار بالایی برای تولید لاستیکهای خود استفاده میکند که میزان رضایت مشتریهای خود را افزایش دهد. امروزه اکثر تایرهای استفاده شده در خودرو از نوع بدون تیوب یا تیوبلس هستند زیرا این لاستیکها ایمنی و عملکرد بالایی از خود نشان دادهاند همچنین استفاده و تعویض این تایرها بسیار آسان است. بیشتر خودروهایی که امروزه به بازار عرضه میشوند دارای لاستیک های چهارفصل می باشند. به عنوان مثال عدد ۷۵ در عبارت بالا، به نسبت دیواره لاستیک (به انگلیسی Tire Sidewall) اشاره دارد. در نمونه عبارت روی لاستیک بالا، عرض لاستیک ۲۰۵/۷۵-R15 برابر با ۸٫۰۷۰ اینچ است.

دیدگاهتان را بنویسید