انواع مختلف لاستیک ماشین

سخن آخر: چگونه می توان بهترین لاستیک را برای ماشین انتخاب کرد؟ برای اینکه بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم، باید به فروشگاه هایی مراجعه کنیم که سطح خدمات مطلوب، مشاوره و پاسخگویی آنها تخصصی و محصولاتشان با کیفیت باشد. اما این بدین معنی نیست که تایر و لاستیک پریلی PIRELLI کیفیت مناسبی برای خودروهای سدان و شاسی بلند ندارد ، بلکه شما می توانید یک تایر PIRELLI را برای SUV یا سدان خود بخرید زیرا تایر و لاستیک پریلی علاوه بر کیفیت بالا قیمت زیادی ندارند. بدین ترتیب لاستیک خودرو هم در کنار کالاهایی مثل تخم مرغ، مرغ و… تایر و لاستیک گودیر همچنین از سال ۱۹۷۶ میلادی لاستیک دوچرخه نیز تولید می کند. و البته، هنگامی که من نیاز به تغییر رینگ های خودرو خود دارم آیا لاستیک ماشین نیز باید تعویض گردد؟ بعد از اینکـه مطمئن شدید، خرید لاستیک اتومبیل برای شـما ضروری اسـت، نخستین کاری کـه باید انجام دهید، مراجعه بـه کاتالوگ ماشین اسـت. اگر شما هر شیار را تشخیص دهید، ممکن است نشتی روی تایر شما وجود داشته باشد. ارتعاش: اگر هنگام رانندگی اتوماتیک لرزش خود را به طور قابل توجهی تشخیص دهید، این امر می تواند مسائلی را در حال حاضر و خطرات احتمالی در جاده ها نشان دهد.

حرکت ماشین بر روی جاده از ثبات بهتری برخودار باشد و برگشت فرمان در هنگام پیچیدن بهتر صورت گیرد. سیستم های کنترل چرخ و کنترل پایداری خودرو در هنگام فرسوده بودن آن ها کمتر کارایی دارند. برای خرید لاستیک خودرو و تعویض آن، یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت، تاریخ تولید لاستیک است. برای مقایسه تایر و لاستیک بریج استون BRIDGESTONE با سایر محصولات تولید شده بر اساس تکنولوژی اروپایی و آمریکای شمالی در بازار ، باید گفت که تایر و لاستیک بریج استون به طور مستقل با استفاده از تکنولوژی ژاپن بر تولید لاستیک تمرکز دارد و در ابتدا، بریج استون با مشکلات زیادی از لحاظ تکنولوژی، تولید و فروش مواجه شد. در سال ۲۰۱۷ میلادی ، نام تایر و لاستیک بریج استون BRIDGESTONE در رتبه اول فهرست برترین تایرهای جهان قرار گرفت . بزرگترین نقطه ضعف تایر و لاستیک پریلی PIRELLI این است که تولیدات این نام تجاری برای کامیون ها کم است. ترکیدن لاستیک در فصل تابستان بسیار بیش تر از سایر فصل های سال اتفاق میافتد که دلیل اصلی کم کردن باد لاستیک در فصل تابستان است چرا که با این کار از ترکیدن لاستیک جلوگیری خواهید کرد. به همین دلیل سه شعبه افتتاح کردیم، چون یک شعبه به تنهایی پاسخگوی نیازهای مشتریان نبود.

وقتی به قصد خرید لاستیک جدید برای خودروتان به بازار می روید ، ممکن است مانند بسیاری از افراد دچار اشتباه بشوید زیرا سوالات زیادی در ذهن آنها مطرح می شود مانند : آیا باید لاستیک های تمام فصل یا زمستان/برف را خریداری کنم؟ اول از همه، بیایید باید بدانیم کی زمان تعویض لاستیک های ماشین فرا رسیده است؟ این اطلاعات در یک کادر بسته، روی یک سمت از دیواره لاستیک حک می شوند. فقط شما باید توجه کنید لاستیکی که می خرید مناسب نوع خودروی شما باشد. باورتان می شود در هر قدمی که بر می دارید نیرویی چند برابر وزنتان را به پاها وارد می کنید؟ دارید. اگر چیزی آسیب دیده باشد، مکانیک به شما اطلاع خواهد داد. چه زمانی شما نیاز به خرید تایر های جدید دارید؟ اینکه چه زمانی لاستیک باید نو شود کاملا به شرایط نگهداری از خودرو بستگی دارد. اگر بخواهم لاستیک را ارتقا بدهم چه اطلاعاتی باید داشته باشم؟ عرضه کننده لاستیک برای مسابقات قهرمانی رالی جهانی در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ میلادی بوده است . تایر و لاستیک یوکوهاما YOKOHAMA عرضه کننده رسمی تایر IMSA GT3 Cup Challenge، مسابقات قهرمانی جهان و سوپر فرمول ژاپن است.

۶- لاستیک ها را حداقل هر ۶ سال یکبار تعویض کنید. برای دانستن دقیق اینکه وقتی ماشین شما به لاستیک های جدید نیاز دارد، توصیه های ماشین ساز خود را در کتابچه راهنمای مالک خود بررسی کنید. بریج استون در سال ۱۹۳۱ میلادی توسط Shojiro Ishibashi تاسیس شد و بریج استون علاوه بر حضور پررنگ در صنعت تایر و لاستیک ، متخصص تولید قطعات خودرو و کامیون است. تایر و لاستیک کوپر (COOPER) ساخت آمریکا است که متخصص در تولید لاستیک ماشین و لاستیک کامیون است. درباره لاستیک ماشین بیشتر بدانیم. به طور حتم پاسخ این سوال خیر بوده و محصولات تولید شده ایرانی نسبت به برندهای خارجی چندان به روز نبوده و در برخی از موارد دیده میشود که در این مقایسه کیفیت تایرهای خارجی بیشتر است. لاستیک ماشین کُنتینیتال با کیفیت بالا و هماهنگ با تمام سه ویژگی : ایمنی، مصرف سوخت و دوست دار محیط زیست است. این لاستیک ها همچنین مصرف سوخت را نیز بالا می برند و در صورت استفاده از زنجیر چرخ نیز به مشکل برخواهید خورد. امروزه یکی از دلایل اصلی خودروسازان برای استفاده از لاستیک تیوبلس نیز همین مورد است، چراکه با افزایش سرعت خودروهای امروزی پوسیدگی بافت لاستیک میتواند حوادث ناگواری را رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید